Zoekresultaten "44042"
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
14,9, Achteras, massief
| Schroefdraadmaat | 14,9 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Centreringdiameter [mm] | 65,5 |
| Buitendiameter [mm] | 277,9 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met schroeven
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 67 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 6420 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Dikte [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 65,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, massief, Met schroeven, Zink gelamelleerd
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 65,5 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
- -50%
Achteras, ECE R90 Approved, Met schroeven
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 66,8 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-D-FR Plug 61
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0061 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-D-FR Plug 61, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-SIG-FR
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, D-S-L Plug 98
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0098 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | D-S-L Plug 98, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Bosch units, Zonder riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor fabrikant | Bosch units |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Klem | COM-D |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Lin2A communication, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | Lin2A communication |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Lengte [mm] | 159 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 27 |
| Diameter o-ring [mm] | 63 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 155 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,08 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte 1 [mm] | 32,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14 |
| Lengte 3 [mm] | 60,9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -30%
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
14,9, massief, E1 90R-02 C0190/0525, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 14,9 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0190/0525 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Centreringdiameter [mm] | 65,5 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
- -54%