Zoekresultaten "43933"
3/4" - 16 UNF, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, R90, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 6912 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,1 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,9 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL61
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4, 16UNF2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 71,88 |
| Hoogte [mm] | 88,9 |
| Schroefdraadmaat | 3/4, 16UNF2B |
| Diameter o-ring [mm] | 62,48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5520 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
15,6, Geventileerd, E1 90R-02 C0176/0450, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 15,6 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0450 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -68%
05/10, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 7,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Type boring / aantal gaten | 05/10 |
| Binnendiameter [mm] | 142 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24,1 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 67,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15,5 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PRO |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5610 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-226954.XX
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor fabrikantnummer | F-226954.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 23,7 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, 3/4-16 UNF-2B
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -58%
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,78 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 97 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -19%
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,52 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -19%
Draairichting met de klok mee, R 0, Directbevestiging, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 0 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, L 30, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,33 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -19%
| Gewicht [g] | 658 |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 141 |
- -70%
Askoppelingsschijf, Voor, Rubber/Metaal, Zonder toebehoren
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Inbouwplaats | Voor |
| Dikte [mm] | 35 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Steek wielbouten (mm) | 105 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Aantal gaten | 6 |
Zilver, OE Performance
| Gewicht [g] | 677 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
Nut Size M8x1.0, 3/4"X16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 2 | Nut Size M8x1.0 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"X16UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -39%
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -78%
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -80%
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -32%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |