Zoekresultaten "43930"
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043931 |
Draairichting met de klok mee, R 20, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
- -34%
Draairichting met de klok mee, L 35, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,42 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 35 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -11%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,29 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -19%
Draairichting met de klok mee, R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,53 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -20%
Draairichting met de klok mee, L 69 - 82,5, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 69 - 82,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ / L / Dfm |
- -19%
Pollenfilter, Stuk
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 490 |
| Breedte [mm] | 230 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -65%
A14VI34+45+46+47, 43741 + 437417, 437309 + 439305
| Spanning (Volt) | 14,5 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Generatornummer | A14VI34+45+46+47, 43741 + 437417, 437309 + 439305 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 485 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 237 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -17%
Filter insert, C 17 337
| Hoogte [mm] | 337 |
| Binnendiameter [mm] | 74 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor artikelnummer | C 17 337 |
- -14%
Fijnfilter
| Hoogte [mm] | 483 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 236 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 236 |
| Binnendiameter1 [mm] | 131 |
- -60%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -26%
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 98 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Opnamediameter van [mm] | 14 |
| Werkspanning (V) | 14,8 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 35 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 14 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -67%
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -55%
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -64%
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -63%
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 98 |
| Voor OE nummer | 7711134564 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0124615044 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 8200193100 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 12317788247 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
YLE000261, B+,61E,15, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | YLE000261 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,61E,15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
57056Q, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 57056Q |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 75 |
| Voor OE nummer | 7701058244 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0141 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;L-D Plug84
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 B+ |
| L-D Plug84 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |