×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "43925"
Zoek: 43925×
Alternator/Dynamo Lucas LRB00451
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+, M8 B+
LRB00451
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
€ 352,11
€ 285,21
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijf SKF VKBD 80459 V1
Interne ventilatie, Gecoat
VKBD 80459 V1
| Aantal boringen | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 45,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 307 |
€ 142,61
€ 58,47
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Dba Australia DBA3208E
Geventileerd
DBA3208E
| Aantal gaten 1 | 5 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Hoogte 1 [mm] | 45 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 307 |
€ 397,78
€ 171,05
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32041931
V-riemschijf
32041931
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 763,03
€ 190,76
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32437172
V-riemschijf, re 74-87
32437172
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 74-87 |
€ 614,26
€ 251,85
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063731509010
Met riemschijf
063731509010
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 383,57
€ 280,01
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063731584010
Met riemschijf
063731584010
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 411,40
€ 304,44
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063731750010
Met riemschijf
063731750010
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 309,28
€ 259,79
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9045031
Dubbele zwaaiarm, li 95
9045031
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 95 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
€ 114,49
€ 114,49
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9090109
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
9090109
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 75 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 283,49
€ 283,49
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Delphi Diesel BG4771C
Geventileerd, E1 90R-02C0074/1613, High carbon, Gecoat
BG4771C
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0074/1613 |
| Hoogte [mm] | 45,3 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 307 |
€ 257,23
€ 131,19
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 7445084
Certified Quality, rechts, D1S (gasontladingslamp), W5W
7445084
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp), W5W |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR, Zonder stuurelement voor Xenon, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 1.856,54
€ 556,96
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 211188902
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
211188902
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 429,42
€ 429,42
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lizarte 02.78.4100
VER FOTOS...., grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
02.78.4100
| Specificatie | VER FOTOS.... |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
€ 148,83
€ 148,83
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX102224
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, met aansluiting voor toerentalmeter
STX102224
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 25 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 168,72
€ 116,41
- -31%
Tijdelijk uitverkocht