×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "43920"
Zoek: 43920×
Alternator/Dynamo Lucas LRB00463
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRB00463
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 261,36
€ 214,32
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00464
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRB00464
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 387,20
€ 313,63
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00288
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;M5 D+
WAL00288
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 346,23
€ 346,23
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00662
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;M5 D+ W Plug
WAL00662
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 B+ |
| M5 D+ W Plug | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 333,65
€ 333,65
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01140
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ M5 D+
WAL01140
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M6 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 202,80
€ 202,80
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01395
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01395
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 441,44
€ 441,44
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01504
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01504
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 434,22
€ 434,22
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02608
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02608
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 319,44
€ 319,44
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0516
STANDARD LINE, Met riemschijf, A13VI237
55-0516
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Versie | A13VI237 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 477,87
€ 167,26
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 5510215G
Met vrijlooppully, B+ M8
5510215G
| Laadstroom [A] | 200 |
| Voor OE nummer | 121549802 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 620,73
€ 577,28
- -7%
Tijdelijk uitverkocht