×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "43903"
Zoek: 43903×
Interieurfilter Meat Doria 17062
Pollenfilter
17062
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 350203061890 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 18 |
€ 13,92
€ 13,92
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5515071
5705HV, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
5515071
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 5705HV |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 161,74
€ 161,74
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5530048
B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
5530048
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 46231693 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 145,67
€ 145,67
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5530894
B+,D+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5530894
| Laadstroom [A] | 60 |
| Voor OE nummer | 46419297 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 205,82
€ 199,65
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Hitachi 2500216
OE BOSCH
2500216
| Elektrische regeling | |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 26,16
€ 17,79
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 215121952
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
215121952
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 46 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 500,47
€ 500,47
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2151251002
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+
2151251002
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 45 |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 560,67
€ 560,67
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2151321052
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2151321052
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 690,69
€ 690,69
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 218129652
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
218129652
| Nettogewicht [kg] | 4,99 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 282,24
€ 282,24
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00200
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRB00200
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 46 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 332,75
€ 269,53
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00234
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00234
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 203,00
€ 203,00
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00437
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00437
| Nettogewicht [kg] | 4,99 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 244,98
€ 244,98
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00879
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00879
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 46 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 327,18
€ 327,18
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01407
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01407
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 313,08
€ 313,08
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03357
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+
WAL03357
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 45 |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 327,87
€ 327,87
Tijdelijk uitverkocht
€ 118,39
€ 41,43
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 287
F 032 112 287
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 257,09
€ 187,67
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 800
F 032 112 800
| Laadstroom [A] | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 326,03
€ 198,88
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Hitachi 2500696
OE VALEO MOTOROLA
2500696
| Elektrische regeling | |
| Voor fabrikant | OE VALEO MOTOROLA |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 47,14
€ 25,46
- -46%
Tijdelijk uitverkocht