Zoekresultaten "43838"
Achteras
| Diameter [mm] | 34 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 49 |
- -58%
Met binnendraad, 3/8"x24UNF
| Lengte [mm] | 436 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/8"x24UNF |
| Schroefdraadmaat 2 | 3/8"x24UNF |
- -60%
Met binnendraad, 3/8"x24UNF
| Lengte [mm] | 211 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/8"x24UNF |
| Schroefdraadmaat 2 | 3/8"x24UNF |
- -60%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, met afgeschuinde rand
| Lengte [mm] | 133,6 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 39,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 23562, 23561 |
J9420000, J9470000, Vooras links en rechts
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9420000, J9470000 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -71%
Zak, F 3/8 24
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,101 |
| Lengte [mm] | 440 |
| Lengte 1 [mm] | 440 |
| Schroefdraadmaat 1 | F 3/8 24 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 3/8 24 |
Zak, F 3/8 24
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,084 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Lengte 1 [mm] | 230 |
| Schroefdraadmaat 1 | F 3/8 24 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 3/8 24 |
M10x1 Int DF
| Lengte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 Int DF |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 Int DF |
Zonder asafdichtring-krukas, Zonder ventielsteelpakking, Met cilinderkopdichting
- -52%
INN 3/8 24
| Lengte [mm] | 440 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN 3/8 24 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN 3/8 24 |
- -39%
- -77%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -33%
NO, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Nieuw onderdeel |
Achteras, Geventileerd, Met schroef, ECE-R90
| Gewicht [kg] | 7,67 |
| Minimale dikte [mm] | 19,4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte [mm] | 57,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -26%
Achteras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 19,4 |
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 35,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Nieuw onderdeel |
- -51%
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 19,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -56%
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 19,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -59%
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
- -25%
30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 46468696 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 88 |
- -30%
B33001F77C, 30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | B33001F77C |
| Aantal tanden | 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
- -30%
A005151400180, 30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | A005151400180 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
- -23%
M8 B+;Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | M8 B+ |
| Pin "50" M6 | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8;Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | M8 |
| Pin "50" M6 | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001115047 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Kwaliteit | GENUINE |
30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001107038 |
| Aantal tanden | 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |