Zoekresultaten "4380"
KAP VOOR BUITENSPIEGEL RECHTS Primer
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 4380843 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4380930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERUIT RIJLICHT RECHTS In Bumper
| Artikelnummer paar | 4380929 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHTGLAS BUITEN L -11 Scenic 5 Plaatsen
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood/wit |
| Artikelnummer paar | 4380936 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHTGLAS BUITEN R -11 Scenic 5 Plaatsen
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood/wit |
| Artikelnummer paar | 4380935 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -11 H7+H7 +Elektrische Regeling
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 4380962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -11 H7+H7 VALEO +Elektrische Regeling
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 4380962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -11 H7+H7 +Elektrische Regeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 4380961 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -11 H7+H7 VALEO +Elektrische Regeling
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 4380961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Oog onderaan, Oog bovenaan, Mechanisch
| Buisdiameter [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Max lengte [mm] | 445 |
| Min. lengte [mm] | 384 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 18 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Simplex
| Aantal schakels | 44, 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kap, F-552117.XX, F-225643.XX
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Voor fabrikantnummer | F-552117.XX, F-225643.XX |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14,3 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, interne ventilatie, met sleuven/geperforeerd, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Dikte [mm] | 67 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Interne ventilatie, met sleuven/geperforeerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 324 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Dikte [mm] | 95 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 9,2 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 193 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-552117.XX, F-225643.XX
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor fabrikantnummer | F-552117.XX, F-225643.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 5,3 |
- -40%
49,7/17,0, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-239662.XX, F-226387.XX
| Diameter 1/2 [mm] | 49,7/17,0 |
| Breedte [mm] | 36,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-239662.XX, F-226387.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 5,3 |
- -34%
BSG 70-615-018
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Componentennummer | BSG 70-615-018 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 15 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 15 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, HX35W
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie van de turbolader | HX35W |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 7,75 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.