Zoekresultaten "4378"
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,73 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, Transparant
| Gewicht [kg] | 4,32 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 043784 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliepomp, Nokkenas
| Aantal riemen | 2 |
| Aangedreven aggregaten | Oliepomp, Nokkenas |
| Aantal tanden 1 | 116 |
| Aantal tanden 2 | 46 |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Aantal rollen | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,61 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,5 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -38%
M8 x 1,25, Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -45%
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 82 |
| Buitendiameter [mm] | 122 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Dikte [mm] | 82 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 122 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getande riem in oliebad, MS54,MS55,MS56,MS60
| Motorsturing | Getande riem in oliebad |
| Gewicht [kg] | 2,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Aantal tanden 1 | 46 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | MS54,MS55,MS56,MS60 |
- -25%
Met nokkenasbouten
| Gewicht [kg] | 1,889 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Aantal tanden | 117 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met nokkenasbouten |
- -30%
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart/wit, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, Getande riem in oliebad
| Brochure raadplegen | |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart/wit |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 46 |
| Lengte [mm] | 438 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Motorsturing | Getande riem in oliebad |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -31%
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
- -51%
Met trapeziumvormig tandprofiel
| Aantal tanden | 116 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof, Rubber/Metaal, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber/Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder waterpomp
| Brochure raadplegen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -52%
M8x1,25, M16x1,5, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -26%
Getande riem in oliebad, MS54,MS55,MS56,MS60
| Motorsturing | Getande riem in oliebad |
| Gewicht [kg] | 1,287 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Aantal tanden 1 | 46 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | MS54,MS55,MS56,MS60 |
- -34%
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter het dashboardkastje, Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor hoge druk, Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Voor hoge druk, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 X 1 MM
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Fijnfilter, M16 X 1.5-6H INT
| Verpakkingshoogte [cm] | 175 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 242 |
| Verpakkingslengte [cm] | 329 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer)
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getande riem in oliebad, MS54, MS56, MS60
| Motorsturing | Getande riem in oliebad |
| Gewicht [kg] | 2,477 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | MS54, MS56, MS60 |
- -29%
| Verpakkingshoogte [cm] | 16 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Gewicht [kg] | 0,765 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.