×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "43774"
Zoek: 43774×
Dynamo / Alternator Walker WAL00742
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00742
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 442,97
€ 442,97
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00983
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00983
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 354,66
€ 354,66
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01947
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01947
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 412,23
€ 412,23
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02252
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL02252
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 409,39
€ 409,39
Tijdelijk uitverkocht
Visco-koppeling Thermotec D5SC009TT
Vierkant, Elektrisch, excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling)
D5SC009TT
| Vorm | Vierkant |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling) |
| Buitendiameter [mm] | 237 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
€ 1.133,50
€ 385,40
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Voorwiel/Achterwiel ophanging Tedgum TED35607
Vooras
TED35607
| Gewicht [kg] | 20,8 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
€ 1.431,95
€ 501,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900834
Certified Quality, Links, PY21W, H4
900834
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 41,21 |
| Lengte [cm] | 70,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 312,87
€ 312,87
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX101639R
+Line Original, Met riemschijf, B+ (M8)
STX101639R
| Bevestigingshoek [graden] | -60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 497,36
€ 154,18
- -69%
Tijdelijk uitverkocht