×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "T-143"
1171 Resultaten
×
Filter op
Zoek: T-143×
Brandstoffilter Mann-Filter P 825 t
Filter insert
P 825 t
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
€ 17,99
€ 16,19
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters 57302
Opschroeffilter, 1-12 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
57302
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 41,38
€ 17,38
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821MDCP
Kogellamp, R5W, BA15s
13821MDCP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,27
€ 1,27
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821CP
Kogellamp, R5W, BA15s
13821CP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,14
€ 1,14
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Nipparts J1314010
M20x1.5, Opschroeffilter
J1314010
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 14,16
€ 8,77
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang ATE 24.5124-0252.3
M10x1
24.5124-0252.3
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 15 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 252 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
€ 22,49
€ 17,10
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang ATE 24.5141-0472.3
M10x1
24.5141-0472.3
| MAPP code beschikbaar | |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 11 |
| Lengte [mm] | 470 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
€ 86,29
€ 70,75
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang ATE 83.7769-0470.3
M10x1
83.7769-0470.3
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 11 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 470 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
€ 52,30
€ 42,88
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang ATE 83.7827-0263.3
M10x1
83.7827-0263.3
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 260 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
€ 24,61
€ 16,49
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang ATE 83.7849-0250.3
M10x1
83.7849-0250.3
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 17 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 250 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
€ 37,64
€ 31,62
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05270.93.0
Verwarmd, Regelsonde
7.05270.93.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
€ 142,78
€ 142,78
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05271.11.0
Verwarmd
7.05271.11.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
€ 122,21
€ 102,66
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05271.13.0
Verwarmd, Diagnosesonde
7.05271.13.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
€ 117,32
€ 75,08
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Fleetguard FF109
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider
FF109
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 26,49 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 92 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
€ 38,36
€ 46,79
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-001
Regelsonde, voor katalysator
6PA 358 066-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
€ 90,75
€ 83,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-211
Verwarmd
6PA 358 066-211
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1520 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 106,48
€ 100,09
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-271
Verwarmd
6PA 358 066-271
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 127,05
€ 83,85
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-391
Regelsonde
6PA 358 066-391
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1750 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,85
€ 91,54
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-681
Verwarmd, Na katalysator
6PA 358 066-681
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 94,38
€ 83,05
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-971
Verwarmd
6PA 358 066-971
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 214,87
€ 75,20
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-051
Verwarmd
6PA 358 103-051
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 200,30
€ 84,13
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-381
Verwarmd
6PA 358 103-381
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 231,94
€ 95,09
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-391
Verwarmd
6PA 358 103-391
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 322,71
€ 109,72
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-411
Verwarmd
6PA 358 103-411
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 292,88
€ 90,80
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-461
Verwarmd
6PA 358 103-461
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 320,84
€ 115,51
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-511
Verwarmd
6PA 358 103-511
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 381 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 293,70
€ 88,11
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-241
Voor en achter, R5W, ECE-getest
8GA 002 071-241
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
€ 190,85
€ 66,80
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-361
R5W, ECE-getest
8GA 002 071-361
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
€ 232,76
€ 81,47
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586021
Opschroeffilter, M20x1.5
586021
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
€ 13,96
€ 12,00
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.184
L Form, GENUINE, 82.184A2
82.184
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55199543 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.184A2 |
€ 136,61
€ 136,61
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Fispa 90592
Regelsonde, MHK100940, MHK100920, Uitlaatbocht
90592
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | MHK100940, MHK100920 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 84,70
€ 72,00
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 299,12
€ 299,12
Tijdelijk uitverkocht