Zoekresultaten "Porsche"
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HURU02 |
- -42%
SAE, M12x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 12 FR-6 DUT |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 90-870-009 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onderhoudsvrij
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | Onderhoudsvrij |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vaste remzadel, ATE
| Remzadel uitvoering | Vaste remzadel |
| Remsysteem | ATE |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Zonder ingebouwde slijtagesensor
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 61,8 |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid 5, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,75 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,25 |
| Druk van [kPA] | 11 |
| Druk tot [kPA] | 307 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte 1 [mm] | 63 |
| Hoogte 2 [mm] | 68 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24826, 24710 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, niet voor carbon/keramische remschijven, Lucas
| Breedte [mm] | 117 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 59 |
| Hoogte 2 [mm] | 60 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Niet voor carbon/keramische remschijven |
| Remsysteem | Lucas |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 25214, 24606 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -55%
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, CU 2842, FP 2842
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2842 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 2842 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -34%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
06L 906 036 E/J/L/T, 06L 906 036 AC/AG, 06K 906 036 N, 06H 906 036 P
- -16%
Met verbindingsstuk
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
| Aantal keerringen | 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 285 |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, C12, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Passende adapter | C12 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, C12, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Passende adapter | C12 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, R,S,T
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 17 |
| Bijgevoegde adapter | R,S,T |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T8+T11, T7
| Lengte [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bijgevoegde adapter | T8+T11 |
| Passende adapter | T7 |
| Aantal | 1 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Bajonett, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 122 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Voor
| Gewicht [kg] | 1,88 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 5.1
| Bruto gewicht [kg] | 0,618 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 93 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 81 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 24 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -20%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 985 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 10 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1065 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1050 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -14%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1555 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |