Zoekresultaten "P80"
Mechanisch, Draairichting met de klok mee
| Werkwijze | Mechanisch |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5
| Lengte [mm] | 62 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AP LOCKHEED, E9 90R-02A0116/4781
| Breedte [mm] | 57 |
| Voor fabrikant | AP LOCKHEED |
| Controleteken | E9 90R-02A0116/4781 |
| Let op technische data | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 14,4 |
| Lengte [mm] | 23,8 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | CLASSIC |
- -33%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 10 |
| Lengte [mm] | 25, 95 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met thermostaat
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 10 |
| Lengte [mm] | 25, 95 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Lengte [mm] | 34 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 165 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 65 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met remzadelschroef, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 238 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14, Staal, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Gestekt, FAG
| Materiaal | Aluminium |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Remsysteem | FAG |
| Zuigerdiameter [mm] | 32 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Nettogewicht [g] | 80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Hoogte 2 [mm] | 32,7 |
| Hoogte 1 [mm] | 21 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Bovenaan, Zonder pakking, Zonder tandwielen
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 54, 134 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Koppelstang, M10 x 1,25, BSG 30-310-097
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 238 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Componentennummer | BSG 30-310-097 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, M 4, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 30-870-001 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.