Zoekresultaten "MEGA"
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
13 0C 123 45R SK, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 13 0C 123 45R SK |
| Aantal schakels | 152 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -34%
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
- -60%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24820 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -65%
KH20TT, 90919-W1001, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | KH20TT |
| Brutogewicht [g] | 51 |
| Gewicht [g] | 48 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-W1001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol
| Filter type | Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Componentennummer | BSG 65-145-013 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -26%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 22103 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -63%
M12 x 1,25, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 178613 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Gekerft
| Binnendiameter [mm] | 46,5 |
| Buitendiameter [mm] | 55,3 |
| Dikte [mm] | 4,5 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vorm | Gekerft |
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -16%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -62%
Spark Spring, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE
| Per twee vervangen | |
| Aansluittechniek | Spark Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -51%
Spring
| Aansluittechniek | Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Spanklem
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,122 |
| Hoogte [mm] | 93,35 |
| Diameter [mm] | 66 |
| Lengte [mm] | 18,2 |
| Breedte [mm] | 65 |
| Pijpverbinder | Spanklem |
- -34%
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,016 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Diameter [mm] | 59 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Breedte [mm] | 86 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Gewicht [kg] | 0,008 |
| Breedte [mm] | 11,5 |
| Lengte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 19,5 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -48%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -43%
Beugel wisserblad, R, T2
| Lengte [mm] | 340 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 13 |
| Bijgevoegde adapter | R |
| Passende adapter | T2 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder de middenconsole, Stoffilter, CUK 22 011, FP 22 011
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Onder de middenconsole |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 22 011 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 22 011 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T8, T7
| Lengte [mm] | 700 |
| Lengte (inch) | 28 |
| Bijgevoegde adapter | T8 |
| Passende adapter | T7 |
| Aantal | 1 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.