Zoekresultaten "Z 4011"
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, met afdichtringen, Zonder olieaftapschroef
| Diameter o-ring [mm] | 81 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen, Zonder olieaftapschroef |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 75 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrifuge, 2 153 365
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Filter type | Centrifuge |
| Voor OE nummer | 2 153 365 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrifuge, 2 386 074
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Filter type | Centrifuge |
| Voor OE nummer | 2 386 074 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 263 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 109 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrifuge, Met pakkingen, Kunststof
| Filter type | Centrifuge |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, Filter insert, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 123 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 115 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 166 |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 123 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 115 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 226 |
| Binnendiameter [mm] | 44 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 123 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 115 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 285 |
| Binnendiameter [mm] | 44 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrifuge, 2 153 365, Met pakkingen
| Diameter o-ring [mm] | 117, 133 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Filter type | Centrifuge |
| Voor OE nummer | 2 153 365 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrifuge, 2 386 074, Met pakkingen
| Diameter o-ring [mm] | 110, 133 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 375 |
| Filter type | Centrifuge |
| Voor OE nummer | 2 386 074 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter, Met afdichtring, Kunststof
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 32,3 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 26,5 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 221 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Pijpfilter, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 108 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 100 |
| Filter type | Filter insert, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 203 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Met voorfilter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Buitendiameter [mm] | 116 |
| Hoogte [mm] | 224 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 89,5 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 82,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -60%
1" - 14 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring, Metaal
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 14 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 229 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 14 UNF, met waterafscheider, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 14 UNF |
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, met ingebouwde olieafscheider, Kunststof
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde olieafscheider |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Dikte [mm] | 170 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 14 UNS, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 14 UNS |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Binnendiameter [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, Met schroeven
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen, Kunststof
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Diameter o-ring [mm] | 110 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M55 x 2, FPM (Fluor-Kautschuk), Filter insert, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Maat van inwendige schroefdraad | M55 x 2 |
| Materiaal pakking | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Filter insert, Met pakkingen
| Materiaal pakking | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.