Zoekresultaten "V01"
Zwevend remzadel, Gietijzer, Nissin, 0 986 473 445
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Nissin |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 445 |
| Binnen breedte [mm] | 57,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -20%
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -24%
Nickel GE, M4/SAE, M10x1.0, 14 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | REK6YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | Powersport |
- -8%
Filter insert
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -59%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, met afgeschuinde rand
| Lengte [mm] | 136,5 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 57,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 21696, 21695, 21694 |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, zonder afgeschuinde rand
| Lengte [mm] | 136,5 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 57,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remblok/voering | Zonder afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 21696, 21695, 21694 |
Vuistzadel, Gietijzergrijs, Gietijzer, Zonder houder
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Gietijzergrijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | NISSIN |
| Artikelnummer paar | RX5498124A0 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -11%
Vuistzadel, Gietijzergrijs, Gietijzer, Zonder houder
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Gietijzergrijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | NISSIN |
| Artikelnummer paar | RX5498123A0 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -11%
Filter insert
| Binnen breedte [mm] | 145 |
| Buiten breedte [mm] | 167 |
| Binnen lengte [mm] | 265 |
| Buiten lengte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
- -70%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 43 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -78%
- -84%
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte 1 [mm] | 57,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,4 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Breedte 1 [mm] | 136,5 |
| Breedte 2 [mm] | 136,5 |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Dikte 2 [mm] | 16 |
- -72%
| Hoogte 1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
- -63%
1/8, Bovenaan, Aan beide zijden, M14x1,50
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,50 |
- -64%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 0,900 |
- -57%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5320 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
IQ16TT, NDVQ16, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | NDVQ16 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -12%
Achteras, Oliedruk, Dempermodule, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
- -52%
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Zonder behuizing, Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rubbermetaallager, Rechts achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
Vooras rechts, voor de as, Remzadel (1 zuigers), NISSIN
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | NISSIN |
| Artikelnummer paar | 342094 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -52%
Vuistzadel, NISSIN, Gietijzer, BHW310E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | NISSIN |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHW310E |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
- -38%
Vuistzadel, NISSIN, Gietijzer, BHW309E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | NISSIN |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHW309E |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
- -38%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -9%
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Oog bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -30%
Vooras, Oliedruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -34%
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -19%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Aanvullende informatie | Gas A Just |
- -10%