Zoekresultaten "S26"
- -80%
Mechanisch, Zonder pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -62%
Filter insert
| Lengte [mm] | 323 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -64%
Filter insert
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -64%
Filter insert
| Lengte [mm] | 519 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
- -74%
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
- -96%
Interne ventilatie, Met schroeven
| Draaimoment [Nm] | 108 |
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 258 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 21 |
| Steek wielbouten (mm) | 64,2 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 39,2 |
| Buitendiameter [mm] | 258 |
- -35%
O.E. (Original), rechts, H11, Halogeen
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 710305081003 |
Vooras rechts, Vooras links, interne ventilatie, Kruislings geslepen
| Binnendiameter [mm] | 125 |
| Minimale dikte [mm] | 16 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 48,8 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,2 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 241 |
Vooras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Brug onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -8%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -9%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Aanvullende informatie | Gas A Just |
- -10%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Brug onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S26X114A |
- -16%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S26X186 |
| Aanvullende informatie | Super Touring |
- -16%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Brug onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET36X109A |
- -16%
Re 50
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Positie / graad | Re 50 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -12%
| OEM-nummer controleren | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal tanden | 9 |
- -19%
| OEM-nummer controleren | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal tanden | 9 |
- -12%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, R-L Plug 5
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0005 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 92 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | R-L Plug 5, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Opschroeffilter, M20 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 273 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
- -19%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 84,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Filter insert, M 20 X 1,5
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -35%
Mechanisch, Zonder pakking, voor tandriemaandrijving, Plaatstaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Plaatstaal |
- -18%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Componentennummer | BSG 30-300-042 |
| Aantal per as | 1 |
- -9%
Vooras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BSG 40-200-059
| Lengte [mm] | 133 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Componentennummer | BSG 40-200-059 |
- -18%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Aantal | 1 |
- -56%
Filter insert, 152092W200
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 152092W200 |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |