Zoekresultaten "S22"
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
09482-00479, Crimped SAE, M12x1.25, 16 mm
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 09482-00479 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, 9807B5617C, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9807B5617C |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VK20PRZ11, 980795615U, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VK20PRZ11 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 980795615U |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 91 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Schroefdraad uitgang | M 20 x 1,5 |
- -46%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder ingebouwde regelaar
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -84%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo
| Breedte [mm] | 16 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Met pakking, Metaal, Papier
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 9 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, M12 x 1,25, Staal
| Kleur | Zilver |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 20,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 21,1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,6 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 20,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
16100-29125, Met pakking, Metaal, Papier
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Voor OE nummer | 16100-29125 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 44 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 29 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 120 |
| Kettingtype | Simplex |
| Aantal kettingen | 1 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 7 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 158 |
| Kettingtype | Simplex |
| Aantal kettingen | 1 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 7 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig
| Diameter [mm] | 190 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Centreringdiameter [mm] | 22 |
| Inbouwdiameter [mm] | 241 |
| Binnendiameter [mm] | 126 |
| Aantal tanden | 20 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat
| Lengte [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 16 |
| Technisch informatienummer | Flat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 98,2 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 44,3 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -54%
SUMITOMO, E9 90R-01702/053
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Controleteken | E9 90R-01702/053 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 380 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 15 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.