Zoekresultaten "R50"
Pijpfilter, Aluminium
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Peugeot Citroen (PSA, B71 2330, MIL-L 2105 C
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C, API GL5 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, VW 511 00, Porsche C40
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, FIAT 9.55535-S2, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 39,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -49%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Hoogte [mm] | 83 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OUT M10x1.0, INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 440 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 12,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22,8 |
| Dikte [mm] | 3 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, groen, 1.880.733
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Voor artikelnummer | 1.880.733, 1.880.732, 1.880.606 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 580 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 68 |
| Hoogte [mm] | 79 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D
| Specificatie | VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota CVTF THSII, Toyota CVTF TC, Toyota CVTF FE, Subaru NS-2
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vat, 5W-30, Dikvloeibaar, MB 229.31/229.51/229
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
| Specificatie | MB 229.31/229.51/229, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.52, Opel OV0401547 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, 10W-40, VW 501.01/505.00, MB 229.1
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 501.01/505.00, MB 229.1, ACEA A3/B4, API SL/CF, Performance level |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, ASTM D3306, BS 6580
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | ASTM D3306, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -47%
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 24 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -48%
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -45%
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,56 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3,1 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC6WYPBX |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 179 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628582 |
- -47%
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.