Zoekresultaten "1037"
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Plaatstaal, Met lager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 391 |
| Breedte [mm] | 91 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 103722 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -42%
M12, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -19%
M12, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -13%
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -60%
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 68 |
| Gewicht [kg] | 4,530 |
| Lengte [mm] | 2410 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 62 |
| Gewicht [kg] | 1,500 |
| Lengte [mm] | 850 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 62 |
| Gewicht [kg] | 1,679 |
| Lengte [mm] | 860 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 2,0 |
| Lengte [mm] | 424 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,0 |
| Totale lengte [mm] | 120,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -34%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 92,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -45%
Zwart, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 8 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Met houder, Achteras
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kabellengte [mm] | 625 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, DCS-17EC, VALEO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | DCS-17EC |
| Fabrikant | VALEO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, VCS-14IC, VALEO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,4 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 21,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | VCS-14IC |
| Fabrikant | VALEO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46 YF, R 1234yf, 10SRE18C, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10SRE18C |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46 YF, R 1234yf, 6SBH14C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,5 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 21,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 125 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 6SBH14C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 5CVC, DELPHI
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 5CVC |
| Fabrikant | DELPHI |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.