Zoekresultaten "1032"
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, PINCH BOLT 16mm
| Hoogte [mm] | 70 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 395 |
| Breedte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 16mm |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 11.2008 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001125005 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Getande ingangssteel | 20 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 129 |
| Breedte [mm] | 22 |
- -54%
Met grootlicht functie, Met knipperfunctie, voor voertuigen met boordcomputer
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal aansluitingen | 8 |
- -28%
Onder, Bovenaan, Vooras, Buiten zeszijdig
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan, Vooras |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 18 |
- -36%
M10 x 1,25, Rubbermetaallager, Achter, 50810-SAA-982
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 50810-SAA-982 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met lichtschakelfunctie, met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie, Met grootlicht functie
| Combi-schakelfunctie | Met lichtschakelfunctie, met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Aantal aansluitingen | 13 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met grondlaag, 8P0955275AGRU, voor schijnwerperreinigingssysteem
| Inbouwplaats | Links voor |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Voor OE nummer | 8P0955275AGRU |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor schijnwerperreinigingssysteem |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, chroom/zwart, voor voertuigen met mistlampen
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, voor voertuigen zonder park distance control
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder park distance control |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Tuning sport bumper, zwart, Met algemene bedrijfsvergunning
| Inbouwplaats | Voor |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging, voor voertuigen zonder park distance control |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Versie | Rennsport-Optik |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 460 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 17x20, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 17 |
| Spiebaan | 17x20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 190 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 190 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/HB3, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Rubber/Metaal, zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1470 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/HB3, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 4,750 |
| Lengte [mm] | 953 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
- -31%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%