Zoekresultaten "100 615 001"
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, VKN 1004, Plaatstaal
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 27 |
| Aantal tanden | 132 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1004 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Plaatstaal |
| Aantal schroeven | 1 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 180 |
| Buitendiameter [mm] | 235 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 55 |
| Lengte [mm] | 57 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met diode
| Gewicht [g] | 31 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met diode |
| Diepte [mm] | 33 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Breedte [mm] | 33 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 47 |
| Breedte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -54%
M10 x 1,5, Vooras
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 21 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 122 |
| Gewicht [g] | 89 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821354D01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 137 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22690AA452 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 645 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MD186991
| Brutogewicht [g] | 135 |
| Gewicht [g] | 105 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD186991 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 579 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 89 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46407316 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1113382 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, B5E118861B
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 99 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | B5E118861B |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 595 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, FP4718861B
| Brutogewicht [g] | 123 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | FP4718861B |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 326 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 158 |
| Gewicht [g] | 125 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8627202 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1628KN
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628KN |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1628NY
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628NY |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -24%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 030906262C
| Brutogewicht [g] | 203 |
| Gewicht [g] | 170 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 030906262C |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1710 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265A
| Brutogewicht [g] | 121 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -34%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 605 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -31%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 06B906265B
| Brutogewicht [g] | 160 |
| Gewicht [g] | 129 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06B906265B |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1055 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, Vooras
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 45 |
| Getande ingangssteel | 38 |
| Aantal gaten | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Breedte [mm] | 75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Aantal tanden | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder wiellager
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Buitendiameter [mm] | 130 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
- -54%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 232 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 06B906265A
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06B906265A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 775 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.