Zoekresultaten "100 245 001"
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remvloeistof
| Let op de serviceinformatie | |
| Vulmedium | Remvloeistof |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 64 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 20, 64 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 252 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 211 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 83,0 |
| Hoogte [mm] | 143,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 215 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,30 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Silicoon, CuSn (koper-tin), Female
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Type stekker | Female |
| Aantal leidingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10, NTC, wit, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -66%
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | 14 K-6 DU |
- -53%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
- -49%
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -43%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -28%
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -28%
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 13,6 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -57%
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 13,6 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -58%
10X1, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 10X1 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -13%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 61,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 76,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |