Zoekresultaten "44066"
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -56%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -56%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -64%
Met ingebouwde slijtagesensor, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 52,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 255 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -56%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -56%
Achteras, TRW, Incl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53,1 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Breedte 1 [mm] | 87 |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
R90, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
- -53%
R90, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Breedte 2 [mm] | 53 |
- -53%
R90, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
- -53%
F000BL080N, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL080N |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL0841, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL0841 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
2T1U10300BC, FR,SIG,A, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 130 |
| Voor OE nummer | 2T1U10300BC |
| Stekkeruitvoering-ID | FR,SIG,A |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Rechts, Buitenste deel, T. HE, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 19,39 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 35,46 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
E9 90R-02A1119/3801, Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Breedte [mm] | 63,7 |
| Dikte [mm] | 16,8 |
| Hoogte [mm] | 57,8 |
| Controleteken | E9 90R-02A1119/3801 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 121 |
E9 90R-02A1119/3509, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 16,3 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E9 90R-02A1119/3509 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
E9 90R-02A1119/3508, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas / TRW
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 17,1 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E9 90R-02A1119/3508 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
E9 90R-02A1119/3507, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 16,8 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E9 90R-02A1119/3507 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,18 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 6,21 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 6,15 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
STANDARD LINE, TG12C149, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | TG12C149 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 70,5 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Grijs gietijzer |
- -18%
Met ingebouwde slijtagesensor, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 86,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -53%
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Centreringdiameter [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
- -65%
Achteras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
- -37%
B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 1204160 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
231004BE0B, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 231004BE0B |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |