Zoekresultaten "44052"
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6127170 |
| Aantal contacten | 9 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Links, Bol-vormig, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
- -68%
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 63 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1795 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1094 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1295 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7PK
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Type | 7PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 152 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Diameter [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 31 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN SD7V16, Met pakkingen, D-vorm
| Nettogewicht [kg] | 6,43 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD7V16 |
| Stekkeruitvoering-ID | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HARRISON/GM V5, Met pakkingen, PAG 150, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Voor fabrikant | HARRISON/GM V5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 265 |
| Compressorolie | PAG 150 |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Vorkhouder |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HARRISON V5, Met pakkingen, PAG 150, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Voor fabrikant | HARRISON V5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 220 |
| Compressorolie | PAG 150 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HARRISON/DELPHI CVC, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Voor fabrikant | HARRISON/DELPHI CVC |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NX/HR2/WZ3/SW, DELHI CVC, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Onderdeelnummer | NX/HR2/WZ3/SW |
| Voor fabrikant | DELHI CVC |
| Riemschijf-Ø [mm] | 104 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI CVC, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Voor fabrikant | DELPHI CVC |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI CVC6, voor voertuigen met airco (manueel), Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Voor fabrikant | DELPHI CVC6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI CVC6, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Voor fabrikant | DELPHI CVC6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HARRISON V5, Met pakkingen, PAG 150, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,55 |
| Voor fabrikant | HARRISON V5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 265 |
| Compressorolie | PAG 150 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI CVC, voor voertuigen zonder automatische airco, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Voor fabrikant | DELPHI CVC |
| Riemschijf-Ø [mm] | 104 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische airco |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0124 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-IG-RLO-M
| Nettogewicht [kg] | 6,23 |
| Dikte 1 [mm] | 60 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0203 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-IG-RLO-M, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Bosch, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Stekkeruitvoering-ID | 0131 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | IG-S-L-M, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, PL78, Met meervoudige riemschijf, Met vrijlooppully
| Diameter [mm] | 58 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL78 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf, Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 39,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.