Zoekresultaten "44048"
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Check with old unit, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 8,1 |
| Dikte 1 [mm] | 93 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0255 |
| Type | Check with old unit |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM-DFM PLUG 1 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN1
| Nettogewicht [kg] | 6,88 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN1 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0165 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM-D
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 18 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 32 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM-D | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;A-RC-LI
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0174 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| A-RC-LI | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M8 B+;COM-D
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM-D | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Deels gemonteerd, Met thermostaat, Met schroeven, Met riemschijf
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Monteerwijze | Deels gemonteerd |
| Aantal boringen | 7 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Met schroeven |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Behuizing | Kunststofbehuizing, Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Niet voorgemonteerd, Kunststof, Zonder pakking, Met thermostaat
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
- -40%
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 1425016 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -7%
B+ M8
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | 6204266 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
530 254, 530 251, Met pakking
| Artikelnummer paar | 530 254, 530 251 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
530 251, Met pakking
| Artikelnummer paar | 530 251 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Met pakking
| Nettogewicht [g] | 379 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,20 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -63%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Met pakkingen
| Brutogewicht [g] | 67 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 133727 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
PL137
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -36%
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -80 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%