Zoekresultaten "44047"
FG23S035, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 230 |
| Voor OE nummer | FG23S035 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -2%
FG15T186, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | FG15T186 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
A0009067702, B+,COM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | A0009067702 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -1%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 227 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
C-vorm, Koper
| Vorm | C-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -64%
C-vorm, Koper
| Vorm | C-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -69%
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 320 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,18 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,23 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,04 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM-D
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM-D
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Plug 206 COM/LIN1-D
| Nettogewicht [kg] | 6,68 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Plug 206 COM/LIN1-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM-D
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2-D
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 6345 |
- -50%
Certified Quality, Links, H7, W5W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met zijlicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
NTC, zwart, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, Draairichting tegen de klok in
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -62%
Ingebouwd, Versnellingsbak zijde, voorkant, Cilinderkop
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, voorkant, Cilinderkop |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
- -62%
- -62%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -69%
Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -71%
PREMIUM LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 23 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 42,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 70,5 |
| Buitendiameter [mm] | 315 |
- -56%
Vooras rechts, Vooras links, TRW
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 144 |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 118 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Remsysteem | TRW |
- -57%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, FG18S128, FG218S128, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18S128, FG218S128 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |