Zoekresultaten "44044"
Aluminium, Kunststof, Incl. spanrol, Met zekering
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Breedte [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekering, Zonder sleuf |
- -64%
Achteras, massief, Met schroeven, Set
| Draaimoment [Nm] | 110 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 7 |
| Diameter [mm] | 264 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -19%
- -65%
Met moer, M18x1,5
| Gewicht [kg] | 1,07 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte [mm] | 201 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Inwendige middellijn | 84 |
- -58%
Met moer, M20x1,5
| Gewicht [kg] | 1,336 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte [mm] | 205 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Inwendige middellijn | 92 |
- -58%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M6 DFM, M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M6 DFM, M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -20%
- -25%
Met pakking, 82 00 656 008
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 82 00 656 008 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -25%
Voor voertuigen met stuur links, Draairichting tegen de klok in
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 144 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 204 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -65%
Met pakking, Met afsluitdeksel, Met schroeven
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitdeksel, Met schroeven |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2141007 |
Electrisch, Met pakking
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -87%
Tandriemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -76%
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
V-riem/Poly V-riem, Zonder riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 0121715001 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 45 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,17 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;M6 DFM, M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| M6 DFM, M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Check with old unit, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 8,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0141 |
| Type | Check with old unit |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,23 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Massief, Gecoat
| Aantal boringen | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 40,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 264 |
- -58%
Vooras rechts, Vooras links, TRW
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 144 |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 118 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Remsysteem | TRW |
- -57%
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 200 |
| Voor OE nummer | 121549802 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -7%