×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "44041"
Zoek: 44041×
Dynamo / Alternator Walker WAL00850
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00850
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 436,13
€ 436,13
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00955
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2
WAL00955
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 652,82
€ 652,82
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01026
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2
WAL01026
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 564,54
€ 564,54
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01214
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;LIN2
WAL01214
| Nettogewicht [kg] | 7,16 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 692,63
€ 692,63
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01341
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM
WAL01341
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 440,88
€ 440,88
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01651
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+, Met vrijlooppully
WAL01651
| Nettogewicht [kg] | 7,32 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Type | M8 B+ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 696,06
€ 696,06
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST02069
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
WST02069
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 190,36
€ 190,36
Tijdelijk uitverkocht