Zoekresultaten "44040"
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Buisdiameter [mm] | 53, 45 |
| Min. lengte [mm] | 343 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 14, 12 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 550 |
| Max lengte [mm] | 550 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 118 |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 134 |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Artikelnummer paar | 198718 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met wielnaaf, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met wielnaaf, Met ingebouwde ABS sensor, Met wielbevestigingsbout, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 67 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Klem | B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 134 |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 120 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
204/202, pollenfilter
| Lengte 1/2 [mm] | 204/202 |
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 218 |
| Breedte [mm] | 147 |
| Hoogte [mm] | 19 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 741 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, FGN18S130, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FGN18S130 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, TG15C190, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | TG15C190 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, FG23S057, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Voor OE nummer | FG23S057 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 118,05 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 64,7 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Messing |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 270 |
| Hoogte [mm] | 35 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, Set
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 147 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -24%
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1250 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -27%
Sprongsonde, Onverwarmd, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 1 |
- -25%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 754 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -26%
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 780 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 840 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -31%