Zoekresultaten "4394"
GATE, Enkele ventilator, Met ventilatorraamwerk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 250 |
| Voor fabrikant | GATE |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal ventilatorbladen | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 380 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AC DELCO, Enkele ventilator, Zonder ventilatorraamwerk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 400 |
| Voor fabrikant | AC DELCO |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
| Diameter 1 [mm] | 383 |
- -33%
Enkele ventilator, Draairichting met de klok mee, Zonder ventilatorraamwerk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 440 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
| Diameter 1 [mm] | 385 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 3x M10x1.25
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Lengte 1 [mm] | 10 |
| Lengte 2 [mm] | 190 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3x M10x1.25 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 19 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 185 |
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 325 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 198 |
| Minimale dikte [mm] | 26,5 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 54,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 72,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 159 |
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 43,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 159 |
| Minimale dikte [mm] | 25,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 151 |
| Minimale dikte [mm] | 25,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 308 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 148 |
| Minimale dikte [mm] | 24,2 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 39,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 69,8 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 281 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 159 |
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 45,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 316 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 180 |
| Minimale dikte [mm] | 10,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 127 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 33,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 72,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 328 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 110 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 1-14UNS-2B
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Schroefdraad uitgang | 1-14UNS-2B |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 10,4 |
| Dikte [mm] | 33,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 127 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 72,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 328 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26,5 |
| Dikte [mm] | 54,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 72,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 24,2 |
| Dikte [mm] | 39,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 281 |
| Aantal gaten voor montage | 5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 131,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 54,7 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 14,8 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter, 15208BN30A
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 71 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15208BN30A |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1449182 |
| Buitendiameter [mm] | 73,5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter, LF10143029A
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 71 |
| Lengte [mm] | 93 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | LF10143029A |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SUMITOMO, E9 90R 01107/101, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 131,5 |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Controleteken | E9 90R 01107/101 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 15,8 |
| Dikte 2 [mm] | 15 |
- -51%
M14x1,5, M16x1,5, JTE1078
| Lengte [mm] | 169 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | JTE1078 |
- -26%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 44 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-SIG-FR
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.