Zoekresultaten "4377"
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Bol-vormig, Verwarmd |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 32 |
| Breedte [cm] | 20 |
| Lengte [cm] | 36 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel, Verwarmd, Electrisch opklapbaar, Met temperatuursensor |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Voor
| Materiaal | Aluminium |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
| Inbouwplaats | Voor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal portieren | 5 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
| Productiedatum tot | 09.2015 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, met gat(en) voor parkeerassistent, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal portieren | 5 |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor parkeerassistent |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
| Productiedatum tot | 09.2015 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met mistlampen, met gat(en) voor mistlampen, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
| Productiedatum tot | 12.2012 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met mistlampen
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
| Productiedatum tot | 04.2012 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
| Productiedatum tot | 04.2012 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, dolna
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | Dolna |
| Productiedatum vanaf | 10.2008 |
| Productiedatum tot | 02.2012 |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal portieren | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Deel compleet
| Plaattype | Deel compleet |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Deel compleet, Kunststof
| Plaattype | Deel compleet |
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Bovenste deel, Staal
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Bovenste deel |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Bovenste deel, Staal
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Bovenste deel |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum tot | 11.2013 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Productiedatum vanaf | 11.2008 |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum tot | 11.2013 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp, 042-23-862
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-23-862 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-23-862S |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp, 042-23-861
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-23-861 |
- -31%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-23-861S |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp, 042-36-862
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-862 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-862S |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp, 042-36-861
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-861 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-861S |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.