Zoekresultaten "43669"
Onder, Achter, Vooras
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 1067918 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 9001586 |
82 01 038 625, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 133 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Voor OE nummer | 82 01 038 625 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -37%
D+,D+,B+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 5021162 |
| Stekkeruitvoering-ID | D+,D+,B+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
- -14%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,46 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Certified Quality, Links, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 5,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 5,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Vooras rechts, Vooras links, M24
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 335 |
| Schroefdraadmaat | M24 |
| Conusafmeting [mm] | 27 |
- -67%
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [kg] | 0,55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 1 [mm] | 39 |
| Gewicht [kg] | 0,26 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
Box, voor voertuigen zonder ABS
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 1 [mm] | 39 |
| Gewicht [kg] | 0,39 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Buitendiameter 1 [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,3 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 1 [mm] | 39 |
| Gewicht [kg] | 0,64 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
Links, Certified Quality, PY21W, R5W
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 41,21 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Rechts, Certified Quality, PY21W, R5W
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 41,21 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
PL22, met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -34%
Certified Quality, Links, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. Y, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 41,21 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, Oranje, R5W
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 41,21 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, H7/H1, W5W
| Hoogte [cm] | 30,30 |
| Breedte [cm] | 30,61 |
| Lengte [cm] | 47,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7/H1, W5W
| Hoogte [cm] | 30,30 |
| Breedte [cm] | 30,61 |
| Lengte [cm] | 47,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. V, Certified Quality, rechts, PY21W
| Hoogte [cm] | 37,27 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H1/H1/H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/13X251A |
- -26%
Vooras, Aan beide zijden, Achter, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Achter |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -74%