Zoekresultaten "4344"
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 107,50 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 119,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 100,40 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 119,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 100,00 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46, 7SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Met montagehandleiding, PS-R1, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI, Elektrisch, DH5, CVC
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 88 |
| Compressor ID | DH5, CVC |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI, Elektrisch, DH5, CVC
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 79 |
| Compressor ID | DH5, CVC |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Elektrisch, PXE
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 72 |
| Compressor ID | PXE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VAG, SANDEN, Elektrisch, PXE
| Voor fabrikant | VAG, SANDEN |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 78 |
| Compressor ID | PXE |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZEXEL, Elektrisch, VCS-17, DCS-17
| Voor fabrikant | ZEXEL |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 97 |
| Compressor ID | VCS-17, DCS-17 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA
| Hoogte [mm] | 19 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA, SEAT, AUDI, DELPHI |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Compressor ID | DH5, CVC |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte [mm] | 19 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, SUZUKI, SKODA, SEAT, PORSCHE, OPEL, MERCEDES, JEEP, JAGUAR, FIAT, DODGE, CHRYSLER, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 82,5 |
| Compressor ID | 7SE, 6SE, 5SL, 5SE |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 0 |
| Hoogte [mm] | 0 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUZUKI, SMART, SKODA, SEAT, RENAULT, PSA, PORSCHE, PEUGEOT, OPEL, MITSUBISHI, LEXUS, LANCIA, GM, FIAT, DS, DAIHATSU, CITROEN, CHRYSLER, BMW, ALFA ROMEO, AUDI, ABARTH, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 0 |
| Compressor ID | 7SE, 6SE, 5SL, 5SE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte [mm] | 19,6 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUZUKI, SMART, SKODA, SEAT, RENAULT, PSA, PORSCHE, PEUGEOT, OPEL, MITSUBISHI, LEXUS, LANCIA, GM, FIAT, DS, DAIHATSU, CITROEN, CHRYSLER, BMW, ALFA ROMEO, AUDI, ABARTH, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Compressor ID | 7SE, 6SE, 5SL, 5SE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA
| Hoogte [mm] | 30 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA, SEAT, PORSCHE, BMW, AUDI, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Compressor ID | 6SB, 7SE, 6SE |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA, SEAT, AUDI, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Compressor ID | PXE |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
113/110, VAG, VOLKSWAGEN, SKODA
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 113/110 |
| Voor fabrikant | VAG, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, AUDI, DELPHI |
| Stekkeruitvoering-ID | N/A_ |
| Type | V6 |
| Compressor ID | CVC, DH5 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
120/116, VAG, VOLKSWAGEN, VW
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 22, 52, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 120/116 |
| Voor fabrikant | VAG, VOLKSWAGEN, VW, SKODA, SEAT, AUDI, DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | N/A_ |
| Type | V6 |
| Compressor ID | 6SE, 7SE |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 22 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H4 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 1998 |
| Modeljaar tot | 2000 |
| Artikelnummer paar | 551-1133L-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P43t |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, P21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1976R-LD-UE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, P21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1976L-LD-UE |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 59 |
| Lengte [mm] | 87 |
| Materiaal | Rubber |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 83, 27 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 199 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.