Zoekresultaten "D 51"
3 jaar garantie, 32,5x35-26N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 32,5x35-26N |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
- -10%
Zonder besturingssysteem, Male, Ovaal, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vermogen [W] | 252 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 17,4 |
| Lengte [mm] | 48,9 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, MES, rechthoekig
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | MES |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
6HP26Z, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Met pakking, Met olieaftapschroef
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Diepte [mm] | 495 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Type versnellingsbak | 6HP26Z |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Breedte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Vervangen na [km] | 80000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 47, 46 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Benzine, Hendelsensor, Met brandstoftoevoermodule
| Brandstoftype | Benzine |
| Sensortype | Hendelsensor |
| Ingangspanning [V] | 13,5 |
| Stroomsterkte [A] | 9,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Bedrijfsdruk [bar] | 4,0 |
| Aantal [l/h] | 135 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ovaal
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, Met schroefverbinding, Zonder afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,4 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 6,1 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC10DMC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 17,5 |
| Breedte 2 [mm] | 19,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 77,8 |
| Binnendiameter1 [mm] | 41 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45,2 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, M16 x 1,5
| Kleurmarkering | Geel |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, Met schroefverbinding, Zonder afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,4 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 130 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 12 |
- -82%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gatafstand [mm] | 85 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, TRW
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Remsysteem | TRW |
| Aantal contacten | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 730 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 23.3x26.3, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 23.3x26.3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 225 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 225 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Centreringdiameter [mm] | 26 |
| Inbouwdiameter [mm] | 280 |
| Binnendiameter [mm] | 146 |
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 23 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Lakken mogelijk
| Diameter [mm] | 15,35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -49%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -11%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 940 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Achter, Flat blade wisserblad, R,S,T
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 11 |
| Bijgevoegde adapter | R,S,T |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IKH20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IKH20TT |
| Brutogewicht [g] | 52 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geluidsensor, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Met druklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -29%