Zoekresultaten "D 51"
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 46,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 15,4 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Zonder kabel, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6238109 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met schroeven, Met Koppelingsplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 211 |
| Aantal tanden | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met Koppelingsplaat |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakking
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -20%
Electrisch, 11 51 7 629 916
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 11 51 7 629 916 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 142 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 35 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Zonder behuizing
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
- -3%
Met druklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -4%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -16%
Met automatische bijstelling, Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
- -18%
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 240 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
- -5%
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -18%
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijp aansluiting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 80 |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M8
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 9 |
| Totale lengte [mm] | 35,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Lengte [mm] | 18,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, 45RFE, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, CHRYSLER
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | 45RFE |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | CHRYSLER |
| Inhoud [liter] | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 50000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, RE0F10A, JF011E, CTV-automaat (traploos)
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | RE0F10A, JF011E |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Voor fabrikant | JATCO |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 90000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF 6HP32, ZF 6HP26/28, ZF 6HP26 X, OE EQUIVALENT
| Type versnellingsbak | ZF 6HP32, ZF 6HP26/28, ZF 6HP26 X |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 58005AS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 47, 46 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingdrukplaat, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 8,08 |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder sensor
| Gewicht [kg] | 5,45 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 36 |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met koppelingsplaat |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 2 |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
- -18%
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met filter
| Aantal gaten voor montage | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AF40-6, TF-81SC, TF-80SC, AF21-6
| Type versnellingsbak | AF40-6, TF-81SC, TF-80SC, AF21-6, AM6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN |
| Inhoud [liter] | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Alternatieve reparatieset | 514 135 0002/XK |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.