Zoekresultaten "B 313"
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, Ovaal
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15-6008 |
| Aantal groeven | 8 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | FZ |
| Schroefdraad ingang | 7/8" |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" |
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VPN/VPG |
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 4 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VPB |
- -44%
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VQR |
- -52%
GENUINE SANDEN, Met dubbelriemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15-8239 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | FZ / JE |
| Schroefdraad ingang | 7/8" |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" |
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, rechthoekig
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Olie hoeveelheid (ml) | 190 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15-8244 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | QC |
| Versie | With Dust Cover |
GENUINE SANDEN, Met dubbelriemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD5H09-5077 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | K |
| Schroefdraad ingang | 7/8" |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" |
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, Ovaal
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 26,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20,1 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16-1269 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VSL |
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, SD7V16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 26,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20,1 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -33%
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, SD6C12
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressor ID | SD6C12 |
| Aantal groeven | 6 |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
06E903133Q, Dynamo
| Voor OE nummer | 06E903133Q |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
06E903341G, Dynamo
| Breedte [mm] | 26 |
| Voor OE nummer | 06E903341G |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
Onder, Voor, Vooras, Part of 1332074
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 1332074 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Artikelnummer paar | 2256021 |
- -52%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 8Z0411314B
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 8Z0411314B |
| Lengte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 18,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 20 |
- -60%
Vooras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 1851900 |
- -47%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 8K0411327B
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 8K0411327B |
| Lengte [mm] | 53 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 27,5 |
- -65%
Vooras rechts, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 9013200389 |
| Artikelnummer paar | 2306184 |
- -40%
Vooras links, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 9013200289 |
| Artikelnummer paar | 2306144 |
- -63%
Binnen, Achteras, Rubberlager, 7H5511413B
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 7H5511413B |
| Lengte [mm] | 42 |
| Breedte [mm] | 53 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 24,5 |
- -66%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 7H0411313
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 7H0411313 |
| Lengte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Binnendiameter [mm] | 20,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 22 |
- -66%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 7H5411313B
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 7H5411313B |
| Lengte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 23,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 25 |
- -52%
Rubbermetaallager, Onder, Vooras, 3C0199867C
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199867C |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
- -27%
Rubbermetaallager, Onder, Vooras
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
Rubbermetaallager, Bovenaan, Vooras, 3C0199868C
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199868C |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
- -15%
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8200197179 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Gewrichtdiameter [mm] | 16 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 4003366 |
- -36%
Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsplaat
| Voor OE nummer | 1313009 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |