Zoekresultaten "B 313"
M18 x 1,5, Verwarmd, 89465-50150
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89465-50150 |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Let op de serviceinformatie |
Metaal
| Openingstemperatuur | 89 |
| Sluittemperatuur [°C] | 84 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Metaal
| Openingstemperatuur | 88 |
| Sluittemperatuur [°C] | 83 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Metaal
| Openingstemperatuur | 92 |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
- -54%
1252/943, Met automatische bijstelling
| Lengte 1/2 [mm] | 1252/943 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
Met manuele bijstelling
| Afstelling | Met manuele bijstelling |
| Lengte 1 [mm] | 1287 |
| Lengte 2 [mm] | 917 |
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Met grondlaag
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurcode | GRU |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -64%
NTC, Met afdichtring, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -78%
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Gewicht [g] | 402 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 1223792 |
| Lengte [mm] | 298 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,5 |
- -78%
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1590 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Let op de serviceinformatie |
SANDEN-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring, rechthoekig
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -34%
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, Ovaal
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 26,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20,1 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQA |
GENUINE SANDEN, Met PAG compressorolie, rechthoekig, PAG 100
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 240 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 8 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | WK |
GENUINE SANDEN, Met dubbelriemschijf, Met PAG compressorolie, rechthoekig
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Olie hoeveelheid (ml) | 240 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15-7849 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | C / CB |
| Aansluitdraad | 1"x14 / 1"x14 |
GENUINE SANDEN, Met dubbelriemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15-8227 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | KG/GL |
| Schroefdraad ingang | 7/8" |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" |
GENUINE SANDEN, Met meervoudige riemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15-7850 |
| Aantal groeven | 8 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | CB |
| Aansluitdraad | 1"x14 / 1"x14 |
GENUINE SANDEN, Met meervoudige riemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15-8230 |
| Aantal groeven | 8 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | JE |
| Schroefdraad ingang | 7/8" |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" |
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 12 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | QV |
GENUINE DELPHI, GENUINE SANDEN, Met PAG compressorolie, Ovaal
| Voor fabrikant | GENUINE DELPHI, GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGF / VGH |
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VSF |
GENUINE SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD6V12
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 130 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGJ |
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, rechthoekig
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V12 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VR / VRR |
- -60%
GENUINE VISTEON, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, rechthoekig
| Voor fabrikant | GENUINE VISTEON |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | VS16 |
| Aantal groeven | 6 |
GENUINE SANDEN, Met meervoudige riemschijf, Met PAG compressorolie, Ovaal
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VPH |
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VQS |
| Versie | SHORT WIRE |
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, Ovaal
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 26,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20,1 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQD, VSK |
GENUINE SANDEN, Met dubbelriemschijf, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 240 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | WV / WZ |
GENUINE SANDEN, Met afdichtring, Met PAG compressorolie, Ovaal
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 136 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,2 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 7 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | SB |
GENUINE SANDEN, Met PAG compressorolie, rechthoekig, PAG 46
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VQM |
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 149 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 175 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15-6093 |
| Aantal groeven | 8 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | SQ |