Zoekresultaten "D 51"
Met druklager
| Diameter [mm] | 260 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -14%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 11,4 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11,5 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5 |
Met pakkingen, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal groeven | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -48%
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -19%
Piezoelektrische sensor, Met afdichtring
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 965 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Achter, Bovenaan
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Bovenaan |
| Lengte [mm] | 248 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 116 050 0207 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Achter, Bovenaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Bovenaan |
| Lengte [mm] | 248 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Versterkte uitvoering | |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 116 050 8292/HD |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Met afdichtring
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SXOV26X202A |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met schroeven
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor, Met afdichtring, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 30-840-014, zwart
| Componentennummer | BSG 30-840-014 |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 26.6x28.9, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 26.6x28.9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 240 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
IK16TT, 101-905-601B, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-905-601B |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -55%
- -36%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -26%
Geluidsensor, Met pakking, Zonder kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
50515057 SK, Kunststof
| Voor OE nummer | 50515057 SK |
| Materiaal | Kunststof |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingdrukplaat, voor motoren met dubbelmassavliegwiel, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 20,72 |
| Voorspankracht [N] | 7000 |
| Aantal tanden | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat, Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
- -9%
Zwart, Kunststof, met koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
| Verpakkingslengte [cm] | 29,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Nettogewicht [g] | 1260 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Lengte [mm] | 266,0 |
| Breedte [mm] | 221 |
| Hoogte [mm] | 160,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Met kap, Met sensor
| Voor OE nummer | 17111436413 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Met sensor |
| Lengte [mm] | 362 |
| Breedte [mm] | 121 |
| Hoogte [mm] | 109 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -5%
Met geleidehuls, Met ontkoppelingsvork, Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met geleidehuls, Met ontkoppelingsvork, Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -31%