×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "7-512"
3571 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 7-512×
Lambdasonde Hitachi 2505326
Regelsonde
2505326
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
€ 82,13
€ 74,74
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505329
Diagnosesonde, Regelsonde
2505329
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 81,94
€ 62,28
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505330
Diagnosesonde, Regelsonde
2505330
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 700 |
€ 81,94
€ 62,28
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505332
Planarsonde
2505332
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
€ 83,83
€ 62,87
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00079
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Diagnosesonde
LBS00079
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 752 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 615 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 780 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 139,68
€ 139,68
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00196
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00196
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1482 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 1350 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1510 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 128,08
€ 128,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00369
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00369
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 341 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 253 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,22
€ 125,22
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00456
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00456
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 582 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 494 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 121,00
€ 121,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00505
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00505
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 75,25
€ 75,25
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset, knipperlicht 3RG 30101
CuSn (koper-tin), Female, Silicoon
30101
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 175 |
€ 9,44
€ 9,44
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 90838
Verwarmd, Sprongsonde
90838
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 110,62
€ 77,43
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,73
€ 37,27
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 37,27
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, motorkap Magneti Marelli 430719329905
430719329905
| Lengte [mm] | 431 |
| Slag [mm] | 157 |
| Uitwerpkracht [N] | 175 |
€ 65,33
€ 13,72
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, motorkap Magneti Marelli 430719342805
430719342805
| Lengte [mm] | 283 |
| Slag [mm] | 89,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 395 |
€ 47,66
€ 12,87
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Gasdemper, Achterruit Magneti Marelli 430719344505
430719344505
| Lengte [mm] | 295 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Slag [mm] | 90 |
€ 47,66
€ 12,87
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Diederichs 9100618
Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
9100618
| Inbouwplaats | Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
€ 309,66
€ 92,90
- -70%
Tijdelijk uitverkocht