Zoekresultaten "B 313"
M18 x 1,5, Verwarmd, 89465-50150
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89465-50150 |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -26%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 815 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -31%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 567 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
96 6544 3680, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 14 |
| Voor OE nummer | 96 6544 3680 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
5DA 193 175-411, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 830 |
| Voor OE nummer | 5DA 193 175-411 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Met grondlaag
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurcode | GRU |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -64%
NTC, Met afdichtring, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -78%
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
- -70%
Zonder kabel, rechthoekig
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
Met afdichtring
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -67%
Mechanisch, Zonder deksel, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 58,65 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -18%
Mechanisch, Met afdichtring, Met deksel, geen afdichtmiddel gebruiken
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met deksel |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 58,65 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -18%
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras, Voor, Onder, rechts
| Totale lengte [mm] | 65 |
| Gewicht [g] | 275 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, rechts, Links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
- -62%
Voor, Rubber, 431399313A
| Gewicht [g] | 73 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 431399313A |
| Lengte [mm] | 46 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -65%
Voor, Binnen, Rubber
| Gewicht [g] | 22 |
| Inbouwplaats | Voor, Binnen |
| Materiaal | Rubber |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -64%
Rubber
| Gewicht [g] | 71 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -72%
Rubber
| Gewicht [g] | 132 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -75%
Vooras links, Koppelstang, Metaal
| Gewicht [g] | 221 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Materiaal | Metaal |
- -76%
Voor, Rubber, 171411314A
| Gewicht [g] | 23 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 171411314A |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
- -59%
Harde uitvoering, Onder
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 52 |
| Gewicht [g] | 242 |
| Ophangwijze | Harde uitvoering |
| Inbouwplaats | Onder |
- -63%
Binnen, Voor
| Inbouwplaats | Binnen, Voor |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -78%
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
06E903133Q, Dynamo
| Voor OE nummer | 06E903133Q |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
06E903341G, Dynamo
| Breedte [mm] | 26 |
| Voor OE nummer | 06E903341G |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |