Zoekresultaten "7-512"
11 31 8 648 732
| Voor OE nummer | 11 31 8 648 732 |
| Aantal schakels | 148 |
- -65%
- -48%
Electrisch, Benzine, Met brandstoftoevoermodule
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Lees de montagehandleiding |
- -19%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
- -9%
Diagnosesonde, Regelsonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
- -24%
Diagnosesonde, Regelsonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 700 |
- -24%
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
- -25%
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Diagnosesonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 752 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 615 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 780 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1482 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 1350 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1510 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 341 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 253 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 582 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 494 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Materiaal | Aluminium |
- -62%
6PK, voor voertuigen zonder start/stop, voor voertuigen met start/stop, Ontkoppeld
| Type | 6PK |
| Buitendiameter [mm] | 182 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop, voor voertuigen met start/stop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven | 5 |
- -47%
6PK, voor voertuigen zonder start/stop, voor voertuigen met start/stop, Ontkoppeld
| Type | 6PK |
| Buitendiameter [mm] | 182 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop, voor voertuigen met start/stop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven | 5 |
- -46%
- -59%
Zonder riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 97 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -73%
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Nettogewicht [g] | 395,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 32,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,2 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 315,0 |
| Druk (bar) | 3,5 |
- -55%
M12x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Lengte [mm] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -58%
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -16%
Met pakkingen
| Brutogewicht [g] | 75 |
| Gewicht [g] | 53 |
| Openingstemperatuur | 91 |
| Voor OE nummer | 11531485847 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M18 x 1,5, Vingersonde
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -37%
Onder, Links, V20-2155
| Inbouwplaats | Onder, Links |
| Artikelnummer paar | V20-2155 |
- -27%
Onder, rechts, V20-2154
| Inbouwplaats | Onder, rechts |
| Artikelnummer paar | V20-2154 |
- -27%
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 278 |
| Slag [mm] | 70 |
| Uitwerpkracht [N] | 470 |
Wisselende interval/vervangingsdatum conf. opdruk op gasveer
| Slag [mm] | 78 |
| Uitwerpkracht [N] | 610 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Wisselende interval/vervangingsdatum conf. opdruk op gasveer |
Wisselende interval/vervangingsdatum conf. opdruk op gasveer
| Slag [mm] | 78 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Wisselende interval/vervangingsdatum conf. opdruk op gasveer |
- -15%
Wisselende interval/vervangingsdatum conf. opdruk op gasveer
| Slag [mm] | 85 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Wisselende interval/vervangingsdatum conf. opdruk op gasveer |
Wisselende interval/vervangingsdatum conf. opdruk op gasveer
| Slag [mm] | 90 |
| Uitwerpkracht [N] | 395 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Wisselende interval/vervangingsdatum conf. opdruk op gasveer |
- -26%