Zoekresultaten "5023"
Filter insert
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 44,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
Vooras, ATE
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 46468090 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | ATE |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 141,2 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, BOSCH/BENDIX
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 2751 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 85 |
| Minimale dikte [mm] | 8,9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 253 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Staal, Met gat voor oliestandsensor
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
| Productiedatum vanaf | 06.2003 |
| Productiedatum tot | 08.2014 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, zwart
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum tot | 10.2010 |
| Productiedatum vanaf | 09.2000 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Benzine, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Brandstoftype | Benzine |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum tot | 10.2010 |
| Productiedatum vanaf | 09.2000 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001108071 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 150 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23104, 23103 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 68 |
| Gewicht [kg] | 7,620 |
| Lengte [mm] | 2510 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Behuizingsdiameter in klembereik [mm] | 51 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +51 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | -60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | +60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,5 |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A0279/3233, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bendix
| Breedte [mm] | 116,9 |
| Dikte [mm] | 18,0 |
| Hoogte [mm] | 58,6 |
| Controleteken | E9 90R-02A0279/3233 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bendix |
| MAPP code beschikbaar |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A0229/0302, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 151,5 |
| Dikte [mm] | 18,0 |
| Hoogte [mm] | 52,6 |
| Controleteken | E9 90R-02A0229/0302 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| MAPP code beschikbaar |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Breedte [mm] | 151,3 |
| Dikte [mm] | 18,0 |
| Hoogte [mm] | 52,5 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 255 |
| MAPP code beschikbaar |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01133/029, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 151,3 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 46,4 |
| Controleteken | E1 90R-01133/029 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| MAPP code beschikbaar |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, E1 90R-02C0165/0857, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13,7 |
| Binnendiameter [mm] | 155,0 |
| Minimale dikte [mm] | 8,9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,2 |
| Steek wielbouten (mm) | 108,0 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E1 90R-02C0165/0857 |
| Hoogte [mm] | 33,0 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 253,0 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13,7 |
| Binnendiameter [mm] | 136,0 |
| Minimale dikte [mm] | 22,2 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24,2 |
| Steek wielbouten (mm) | 108,0 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 239,5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0115/0459, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13,7 |
| Binnendiameter [mm] | 138,0 |
| Minimale dikte [mm] | 22,2 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24,2 |
| Steek wielbouten (mm) | 112,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/0459 |
| Hoogte [mm] | 53,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 260,0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.