Zoekresultaten "500 509 001"
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor enkelvoudigedraagarm, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm, voor driehoeksdraagarm |
| Gewicht [kg] | 4,318 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor driehoeksdraagarm, voor enkelvoudigedraagarm
| Gewicht [kg] | 2,208 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm, voor enkelvoudigedraagarm |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
K20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500168 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -53%
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Nieuwe uitvoering |
- -34%
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 999 990 0002, Sealed with SiC/SiC
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aanvullende informatie | Aquamax |
- -40%
Met pakking, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Nieuwe uitvoering |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter, Onder, Achteras links
| Lengte [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
- -80%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13501 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -25%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -31%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras links, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 332 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 3153 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras rechts, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 332 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 3152 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achteras onder, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras onder |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 195 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Achteras onder, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras onder |
| Lengte [mm] | 491 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3001 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Binnen, Achteras onder, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 32,4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras onder, Buiten, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras onder, Buiten |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 36,3 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 35,1 |
| Binnendiameter [mm] | 11,8 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achteras, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.