Zoekresultaten "04741-S2H-010"
Zoek: 04741-S2H-010×
Gasveer Magneti Marelli 430719126700
| Lengte 727mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 240mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 400N |
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Stabilus 594635
594635
| Lengte [mm] | 727 |
| Slag [mm] | 250 |
| Uitwerpkracht [N] | 400 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Blue Print ADH25807
ADH25807
| Lengte [mm] | 727 |
| Slag [mm] | 250 |
| Uitwerpkracht [N] | 400 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Gasveer, kofferruimte Magneti Marelli 430719355205
Gasveer, kofferruimte Monroe ML6418
ML6418
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 73 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
| Slag [mm] | 240 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -56%