Toyota Urban Cruiser Motorolie
WSS-M2C171-F1, Volvo VDS-4.5, 10W-30, Renault RLD-3
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | WSS-M2C171-F1, Volvo VDS-4.5, Renault RLD-3, MTU Category 2.1, MAN M 3575, Mack EO-S 4.5, Mack EO-O Prem. Plus, DTFR 15C100, Deutz DQC III-18 LA, DDC 93K222, DDC 93K218, Cummins CES 20086, Cummins CES 20081, Caterpillar ECF-3, Caterpillar ECF-2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| JASO specificaties | DH-2 |
| API specificaties | SN, CK-4, CJ-4, CI-4 Plus, CH-4 |
| ACEA specificaties | E9, E7, E11 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
0W-30, Ford WSS-M2C950-A, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C950-A |
| ACEA specificaties | C2 |
| Inhoud [liter] | 209 |
0W-30, Ford WSS-M2C950-A, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C950-A |
| ACEA specificaties | C2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
Scania LDF-4, 5W-30, Renault RLD-3, MTU Category 3.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Scania LDF-4, Renault RLD-3, MTU Category 3.1, MAN M 3677, Mack EO-O Prem. Plus, DTFR 15C110, Deutz DQC IV-10 LA, DAF PSQL 2.1ELD, Cummins CES 20081, Caterpillar ECF-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3477, Iveco TLS E6 |
| JASO specificaties | DH-2 |
| API specificaties | CJ-4, CI-4, CH-4, CG-4, CF-4 |
| ACEA specificaties | E9, E8, E7, E6, E11 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
0W-30, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, C2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Inhoud [liter] | 209 |
5W-30, PSA B71 2290, Iveco 18-1811 SC1, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2290, Iveco 18-1811 SC1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Inhoud [liter] | 55 |
0W-20, SP, C5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1, SN, C2
| Bruto gewicht [kg] | 0,97 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1, SN, C2
| Bruto gewicht [kg] | 4,55 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -65%
PSA B71 2290, C2, 5W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,971 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -60%
PSA B71 2290, C2, 5W-30, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,555 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -65%
GF-6A, SP/RC, C2, MB 229.61
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| ACEA specificaties | C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.61, MB 227.61, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1, CHRYSLER MS 90047, CHRYSLER MS 13340 |
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C950-A, BMW LL-12 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
- -59%
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, GM 6094 M
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, GM 6094 M, GM 4718 M, FORD WSS-M2C961-A1, FORD WSS-M2C946-B1, FORD WSS-M2C946-A, FORD WSS-M2C929-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -63%
C2, PSA B71 2312, 0W-30
| ACEA specificaties | C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2312 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
- -60%
PSA B71 2290, C2, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -99%
10W-40, Deels synthetisch, Jerrycan, A3/B4
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| API specificaties | CF, SN |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2300, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, RENAULT RN071, VW 501 01, VW 505 00, RENAULT RN0700, MB 229.3 |
15W-40, Fles, Bevat mineraalolie, CF
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
Jerrycan, 15W-40, CF, A3/B4
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
15W-40, Vat, CF, A3/B4
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Vat |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -65%
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -55%
Jerrycan, Opel GM-LL-B-025, Opel GM-LL-A-025, VW 502 00/505 00
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Opel GM-LL-B-025, Opel GM-LL-A-025 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01 |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
Jerrycan, Wuling, VW 503 01, VW 505 01
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 503 01, VW 505 01, VW 505 00, VW 506 00, VW 506 01, VW 500 00, VW 502 00, VW 503 00, VW 501 01, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S3, Fiat 9.55535-S1, BMWLonglife-01 FE, BMW Longlife-01, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00, VW 504 00/507 00, VW 507 00, Porsche C30, Opel OV0401547-G30, Opel OV0401547-D30, MB Freigabe 229.31, MB Freigabe 229.51, MB Freigabe 229.52, BMW Longlife-04 |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -86%
5W-30, Toyota, Suzuki, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
- -63%
5W-20, Jaguar, Land Rover STJLR.03, Ford WSS-M2C 948-B
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Jaguar, Land Rover STJLR.03 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C 948-B, API SN, ACEA C5 |
- -57%
5W-30, IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
5W-30, ACEA Light Duty C2, Vat, Synthetische olie
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ACEA Light Duty C2, Jerrycan, Synthetische olie
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |