Toyota Sienna Motorolie
Jerrycan, Wuling, VW 503 01, VW 505 01
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 503 01, VW 505 01, VW 505 00, VW 506 00, VW 506 01, VW 500 00, VW 502 00, VW 503 00, VW 501 01, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S3, Fiat 9.55535-S1, BMWLonglife-01 FE, BMW Longlife-01, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00, VW 504 00/507 00, VW 507 00, Porsche C30, Opel OV0401547-G30, Opel OV0401547-D30, MB Freigabe 229.31, MB Freigabe 229.51, MB Freigabe 229.52, BMW Longlife-04 |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -86%
5W-30, Toyota, Suzuki, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
- -63%
5W-30, IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
- -48%
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -56%
5W-30, CJ-4, CI-4, E9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | CJ-4, CI-4 |
| ACEA specificaties | E9, E7, E6 |
| Specificatie | MTU TYPE 3.1, 2.1, CUMMINS CES 20081, 93K218 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4, VDS-3, Scania Low Ash, Renault RLD-3, RLD-2, MB-228.51, MB-228.31, MAN M 3271-1, M 3477, MackEO-OPremium Plus, ECF-3, ECF-2, DTFR 15C110, DTFR 15C100, Deutz DQC IV-10 LA, DAF*, Cummins CES 20081 |
- -69%
0W-20, Volledig synthetisch, GM Dexos 1 Gen2, Ford WSS-M2C962-1A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM Dexos 1 Gen2, Ford WSS-M2C962-1A |
- -61%
0W-20, Volledig synthetisch, STJLR 03.5006, MB 229.71
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5006, MB 229.71, Ford M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145, BMW LL-17FE+, BMW LL-14FE+ |
- -74%
- -28%
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
- -65%
0W-20, MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006, BMW LONGLIFE-17 FE+, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547, MB 229.72, STJLR.51.5122, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Ford WSS-M2C947-A, Fiat 9.55535-GSX |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Bruin |
| ILSAC specificaties | GF-6A, GF-5 |
| API specificaties | SP/RC, SN Plus/RC |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.71, BMW Longlife-17 FE+ |
- -50%
0W-30, BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, Porsche C30, BMW LONGLIFE-04, VW 507 00, VW 504 00, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00, MB 229.52 |
- -35%
0W-30, BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, Porsche C30, BMW LONGLIFE-04, VW 507 00, VW 504 00, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00, MB 229.52 |
- -38%
0W-30, BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, Porsche C30, BMW LONGLIFE-04, VW 507 00, VW 504 00, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00, MB 229.52 |
- -40%