Toyota Prius Phv Motorolie
0W-20, Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -40%
0W-20, Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -52%
5W-30, Opel OV 040 1547-G30, Opel OV 040 1547-D30, PSA B71 2297
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547-G30, Opel OV 040 1547-D30, PSA B71 2297, PSA B71 2290, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, GM dexos2, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, FPW 9.55535/03 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -35%
0W-20, MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006, BMW LONGLIFE-17 FE+, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547, MB 229.72, STJLR.51.5122, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Ford WSS-M2C947-A, Fiat 9.55535-GSX |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Bruin |
| ILSAC specificaties | GF-6A, GF-5 |
| API specificaties | SP/RC, SN Plus/RC |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.71, BMW Longlife-17 FE+ |
- -50%
0W-30, BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, Porsche C30, BMW LONGLIFE-04, VW 507 00, VW 504 00, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00, MB 229.52 |
- -35%
0W-30, BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, Porsche C30, BMW LONGLIFE-04, VW 507 00, VW 504 00, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00, MB 229.52 |
- -38%
0W-30, BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, Porsche C30, BMW LONGLIFE-04, VW 507 00, VW 504 00, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00, MB 229.52 |
- -40%
0W-30, BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, Porsche C30, BMW LONGLIFE-04, VW 507 00, VW 504 00, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00, MB 229.52 |
- -52%
5W-40, Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, GM dexos2, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, BMW Longlife-04, MB 226.5, MB 229.31, MB 229.51 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
- -37%
5W-40, Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, GM dexos2, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, BMW Longlife-04, MB 226.5, MB 229.31, MB 229.51 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
- -39%
5W-40, Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, GM dexos2, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, BMW Longlife-04, MB 226.5, MB 229.31, MB 229.51 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
- -52%
0W-20, Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
- -35%
0W-20, Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
- -38%
0W-20, Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-GSX, Fiat 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
- -52%
GF-6A, C6, SP/RC, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM DexosD, Ford WSS-M2C947-B1, STJLR 03-5006-16, Ford WSS-M2C962-A1, Fiat 9.55535-GSX, BMW LL-17 FE+, Chrysler MS-12145, MB 229.71, MB 229.72, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Tank |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
Fles, Synthetisch, 0W-20, SP
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave door fabrikant (licentie) | PSA B71 2010 |
Fles, 0W-20, Synthetisch, C5
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C5 |
| API specificaties | SP |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2010 |
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
- -65%
USDA BioPref. Prog., GF-6B, SP/RC, 0W-16
| Specificatie | USDA BioPref. Prog. |
| ILSAC specificaties | GF-6B |
| API specificaties | SP/RC |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-16 |
- -64%
API SQ, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 509 00, VW 508 00, Porsche C20, MB-Approval 229.71, GM dexosD |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -65%
0W-20, ILSAC GF-6A, API SQ, API SP Res. Cons.
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SQ, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ, ACEA C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C962-A1, WSS-M2C947-B1, WSS-M2C947-A, ILSAC GF-6A, GM 6094M, Fiat 9.55535-CR1, Energy Cons. (SM), Chrysler MS-6395, API SQ, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ, ACEA C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Service Fill, GM dexos1 Gen 3 |
- -64%
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -56%
0W-20, Volvo VCC RBS0-2AE, API SP, ACEA C5
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC RBS0-2AE, API SP, ACEA C5 |
API SP, API SN Plus, API SN, API SM
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 509 00, VW 508 00, Porsche C20 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -63%
15W-40, CF, SL, A3/B3
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 501 01 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, FIAT 9.55535-D2 |
- -64%
5W-30, CJ-4, CI-4, E9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | CJ-4, CI-4 |
| ACEA specificaties | E9, E7, E6 |
| Specificatie | MTU TYPE 3.1, 2.1, CUMMINS CES 20081, 93K218 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4, VDS-3, Scania Low Ash, Renault RLD-3, RLD-2, MB-228.51, MB-228.31, MAN M 3271-1, M 3477, MackEO-OPremium Plus, ECF-3, ECF-2, DTFR 15C110, DTFR 15C100, Deutz DQC IV-10 LA, DAF*, Cummins CES 20081 |
- -69%
0W-20, Volledig synthetisch, GM Dexos 1 Gen2, Ford WSS-M2C962-1A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM Dexos 1 Gen2, Ford WSS-M2C962-1A |
- -61%
5W-30, Volledig synthetisch, GM Dexos 1 Gen2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM Dexos 1 Gen2 |
- -61%
0W-20, Volledig synthetisch, STJLR 03.5006, MB 229.71
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5006, MB 229.71, Ford M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145, BMW LL-17FE+, BMW LL-14FE+ |
- -74%
0W-20, GF-6A, SP, SN+
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP, SN+ |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Specificatie | Dexos D 25BADB103 |
| Olie | HC synthetische olie (Hydro-Cracked) |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel/Vaux 0401547A20, MB-Approval 229.71, JLR STJLR 03.5006, Ford WSS-M2C952-A1 |
- -63%
- -28%