Toyota Aygo Motorolie
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota, Subaru, Nissan, Mitsubishi Dia Queen
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Subaru, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 947-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 962-A1, 947-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Jerrycan, Synthetische olie, VW 505 00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0700/0710, PSA B71 2296, Porsche A40, Opel/GM-LL-B-025, MB-Freigabe 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10896, Chrysler MS-10850, BMW Longlife-01, API SN, API CF, ACEA A3/B4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Bag-in-box, Synthetische olie, GM dexos2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | GM dexos2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB-Freigabe 229.52, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, API SN, API CF, ACEA C3, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
USDA BioPref. Prog., GF-6B, SP/RC, 0W-16
| Bruto gewicht [kg] | 3,636 |
| Specificatie | USDA BioPref. Prog. |
| ILSAC specificaties | GF-6B |
| API specificaties | SP/RC |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-16 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3 |
| Specificatie | ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004, Chrysler MS 6395, Ford WSS-M2C948-B |
| Inhoud [liter] | 5 |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5, A1/B1 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, MB 229.31, GM Dexos 2, BMW LL04 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Jerrycan, Volledig synthetisch, Chrysler MS-12991 (M
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler MS-12991 (M, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0700/0710, PSA B71 2296, Porsche A40, Opel/GM-LL-B-025, MB-Freigabe 229.5, MB 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-Z2, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-10725, BMW Longlife-01, API SP, API SN Plus, ACEA A3/B4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31 |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Subaru, Nissan
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Jerrycan, Synthetische olie, MB (A 000 989 89 01
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | MB (A 000 989 89 01, VW/Audi G 052 195 M6, VW/Audi G 052 195 M4, VW/Audi G 052 195 M2, VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, MB 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S1, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, BMW 83210398507, API SN, ACEA C3, BMW 83 21 0 398 508 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2
| Bruto gewicht [kg] | 0,966 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, MB 229.5, FORD WSS-M2C937-A, BMW LL-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, API SM, API SL, API SJ
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3, ACEA C2, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2297, PSA B71 2290, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2, FPW9.55535/03 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
- -27%
- -25%
- -25%
- -25%
WSS-M2C171-F1, Volvo VDS-4.5, 10W-30, Renault RLD-3
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | WSS-M2C171-F1, Volvo VDS-4.5, Renault RLD-3, MTU Category 2.1, MAN M 3575, Mack EO-S 4.5, Mack EO-O Prem. Plus, DTFR 15C100, Deutz DQC III-18 LA, DDC 93K222, DDC 93K218, Cummins CES 20086, Cummins CES 20081, Caterpillar ECF-3, Caterpillar ECF-2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| JASO specificaties | DH-2 |
| API specificaties | SN, CK-4, CJ-4, CI-4 Plus, CH-4 |
| ACEA specificaties | E9, E7, E11 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991, Porsche A40, PSA B71 2296, Renault RN 0700, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 226.5, Chrysler MS 10725 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B3, A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
VW 509 00, VW 508 00, 0W-20, Porsche C20
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 509 00, VW 508 00, Porsche C20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Inhoud [liter] | 55 |
0W-20, SP, C5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C5 |
| Inhoud [liter] | 209 |