Tata Indigo Motorolie
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C937-A, VW 503 01 ., Fiat 9.55535-M2, API SQ
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C937-A, VW 503 01 ., Fiat 9.55535-M2, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Porsche A40, Nissan Genuine Perf, MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3, Longlife-01 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, API CF, ACEA A5/B5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53036, STJLR.03.5003 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SG/CF-4, MIL-L-46152, MIL-L-2104D, Kan
| Specificatie | API SG/CF-4, MIL-L-46152, MIL-L-2104D |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, 10W-40, Renault RLD-2, MAN M 3275-1
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault RLD-2, Mack EO-M Plus, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cummins CES 20072, Cummins CES 20071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1 |
| API specificaties | CI-4, CH-4 |
| Specificatie | ACEA Global DHD-1 |
| ACEA specificaties | E7, E5, E3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SP, API SN Plus, API SN
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, API CF, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53036, STJLR.03.5003 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10W-40, API SP, API SN Plus, API SN
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
15W-40, API SN Plus, API SN, API SM
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Specificatie | API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, 15W-40, Renault RLD-2, MTU Category 2
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault RLD-2, MTU Category 2, Mack EO-N, Mack EO-M Plus, Iveco T2 E7, DTFR 15B110, Deutz DQC III-18, DDC 93K215, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cummins CES 20075, Cummins CES 20072, Cummins CES 20071, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1, CHN MAT 3520 |
| JASO specificaties | DH-1 |
| API specificaties | SL, CI-4, CH-4 |
| Specificatie | ACEA Global DHD-1 |
| ACEA specificaties | E7, E5, E3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, 15W-40, Renault RLD-2, MTU Category 2
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault RLD-2, MTU Category 2, Mack EO-N, Mack EO-M Plus, Iveco T2 E7, DTFR 15B110, Deutz DQC III-18, DDC 93K215, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cummins CES 20075, Cummins CES 20072, Cummins CES 20071, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1, CHN MAT 3520 |
| JASO specificaties | DH-1 |
| API specificaties | SL, CI-4, CH-4 |
| Specificatie | ACEA Global DHD-1 |
| ACEA specificaties | E7, E5, E3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-30, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 501 00, 10W-60, Ferrari
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 00, Ferrari |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW M |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 501 00, 10W-60, Ferrari
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 00, Ferrari |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW M |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, 10W-40, Renault RLD-2, MAN M 3275-1
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault RLD-2, Mack EO-M Plus, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cummins CES 20072, Cummins CES 20071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1 |
| API specificaties | CI-4, CH-4 |
| Specificatie | ACEA Global DHD-1 |
| ACEA specificaties | E7, E5, E3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, 10W-40, Renault RLD-2, MAN M 3275-1
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault RLD-2, Mack EO-M Plus, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cummins CES 20072, Cummins CES 20071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1 |
| API specificaties | CI-4, CH-4 |
| Specificatie | ACEA Global DHD-1 |
| ACEA specificaties | E7, E5, E3 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, 15W-40, Renault RLD-2, MTU Category 2
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault RLD-2, MTU Category 2, Mack EO-N, Mack EO-M Plus, Iveco T2 E7, DTFR 15B110, Deutz DQC III-18, DDC 93K215, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cummins CES 20075, Cummins CES 20072, Cummins CES 20071, Caterpillar ECF-2, Caterpillar ECF-1A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1, CHN MAT 3520 |
| JASO specificaties | DH-1 |
| API specificaties | SL, CI-4, CH-4 |
| Specificatie | ACEA Global DHD-1 |
| ACEA specificaties | E7, E5, E3 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.